RunTeam 25.09.2018

Dwa razy na podium w Kętrzynie

ketrzynski-2018

Nasi zawodnicy startowali w kilku zawodach w północnej części Polski. W Kętrzynie 22 września stanęli dwa razy na podium w V Kętrzyńskich Biegach z Wojciechem Kętrzyńskim.

25 sierpnia w Leśnym Crossie Łukta w miejscowości Łukta reprezentował nas Jan Połowianiuk. Na trailowej 5 kilometrowej trasie którą pokonał w czasie 26:14, zajął 29 miejsce w stawce 66 osób. W swojej kategorii wiekowej zajął 3 miejsce.

Jan Połowianiuk przed startem w Braniewie

2 września w III Braniewskim Biegu Hozjusza na 10 km reprezentował nas również Jan Połowianiuk, który zajął 93 miejsce w stawce 139 osób. Dystans pokonał w czasie 55:43.

22 września w V Kętrzyńskim Biegu z Wojciechem Kętrzyńskim reprezentowało nas dwóch zawodników. Marcin Foks pobiegł w półmaratonie, osiągając czas 1:58:08, zajmując 19 miejsce w stawce 26 osób. W swojej kategorii wiekowej na 2 miejscu. Jan Połowianiuk w biegu na 5 km, z czasem 25:41 zajął 33 miejsce na 51 osób startujących. W swojej kategorii wiekowej na 1 miejscu.

23 września w zawodach V Grand Prix Warmii - Człowiek z Żelaza III Siła z Natury odbywających się w miejscowości Swobodno k. Dobrego Miasta Marek Płotast na dystansie 15 km zajął 88 miejsce na 111 startujących osób, w czasie 1:30:54.