Miesięcznik Dzikie Życie

Ludzie Teamu

Marek Abramowski

Zapalony miłośnik przyrody od dzieciństwa a biegania od ośmiu lat. Kiedy zakładam buty biegowe zawsze staram się połączyć obie te pasje. Bieganie jest dla mnie świetnym środkiem eksploracji nowych terenów.

Grzegorz Bożek

kierownik Dzikie Życie RunTeam, redaktor Miesięcznika Dzikie Życie. W sporcie bez znaczących sukcesów, jeśli nie liczyć kilku zwycięstw w regionalnych zawodach skoku w dal pod koniec lat 80. Grywał w piłkę nożną w kilku lokalnych drużynach m.in. Drewiarz Rzepedź, Guzikówka Krosno (ostatni mecz w 2008 r.). O tym dlaczego narodził się Dzikie Życie RunTeam napisał w artykule Biegiem w stronę dziczy.

Szymon Ciapała

Z wykształcenia geobotanik, dlatego uwielbia biegać po lasach; z zamiłowania międzynarodowy przewodnik górski, dlatego biega po lasach w górach; zawodowo nauczyciel akademicki na Wydziale Turystyki AWF w Krakowie, dlatego biegając po górskich lasach zwiedza świat.

Dariusz Czechowicz

Rocznik 1971. Absolwent Technikum Leśnego w Lesku. Inżynier Środowiska. Od zawsze i na zawsze związany z Beskidem Niskim gdzie się urodził i wychował. Pasjonat cerkwi, łemkowskich cmentarzy i biegów na orientację. Aktualnie mieszka i pracuje w Krakowie.

Aleksandra Dawidziuk

Mieszka na Suwalszczyźnie, gdzie razem z przyjacielem i wolontariuszami współtworzy "miejsce" inspirowane eko-filozofią, wspierane przez prof. Henryka Skolimowskiego. Przydomowy ogród warzywno-ziołowy i okoliczny las to jej "sanktuaria". Reprezentuje Dzikie Życie Run Team na zawodach w płn.-wsch. Polsce (dogtrekking, nordic walking, bieganie), zawsze razem z psem.

Karol Flejmer

"W bieganiu szukam granic własnych możliwości. Sięgam ku nim. Upadam i wstaję silniejszy... chyba, że leżę dalej". O bieganiu pisze na swoim blogu truchtem Moja droga do Ultrabalatonu.

Jacek Futiakiewicz
Dla wszystkich istot starczy miejsca... Wolność ponad wszystko. Fotograf. Obecnie mieszkam w NL.
Barbara Grzebulska

Działaniem na rzecz przyrody interesowała się od dziecka, pierwszą akcję proekologiczną przeprowadziła wśród sąsiadów będąc kilkulatką. Zawodowo zajmuje się hydrologią, kartografią i ochroną przyrody. Po godzinach z zamiłowania ornitolożka, joginka śmiechu i zapalona podróżniczka.

Przemysław Gumułka

wiosen prawie 40. Lubi rowerowanie z sakwami, gry planszowe, wspinaczkę, koszykówkę. Wydaje majątek na komiksy, ale liczy że może niedługo poza hobby staną się utrzymaniową stroną życia. Chciałby robić lepsze zdjęcia. Odpowiednio dozuje kontakty z ludźmi i wychodzą różnie, lepiej przy udziale przyjaciela sznaucera Czajnika.

Anna Marie Hejnar
Rocznik 1984. Z Krosna. Zaczęła biegać w 2009 r. trenując do podbicia 3 szczytów w 48 h w Anglii, Walii i Szkocji. Biega bo lubi, konkuruje tylko ze sobą, a od 2016 r. wspiera Dzikie Życie RunTeam. Pasjonatka oraz nauczycielka języka angielskiego.
Sylwia Karaś

Rocznik 1992, Pielęgniarka w Klinice Hematologii w Rzeszowie. W 2016 r. w zawodach Krosno Biega, I Bieg Górski Między Zdrojami w Rymanowie, Korczyński Bieg ścieżką prof. Grochmala, Bieg Górski na Cergową zawsze na podium.

Rafał Kryza

Pomorze Zachodnie (Wałcz). Z wykształcenia przyrodnik, zawodowo związany z ochroną i monitoringiem przyrody, oraz rolnictwem. Pasjonat wszelkiego dzikiego życia, pszczelarstwa naturalnego i działalności outdoorowej, w szczególności bushcraftu i długich maratonów pieszych.

Anna Patejuk

prowadzi biuro tłumaczeń Slawika, w wolnym czasie spaceruje i bierze udział w górskich zawodach Nordic Walking.

Marek Płotast

Mieszkam w miejscowości Reszel. Cieszę się bardzo, że mam możliwość biegać w barwach DŻRT. Będę starał się zawsze godnie reprezentować team. Prywatnie jestem mężem, ojcem dwójki dzieci, pracuję fizycznie, jestem basistą kapeli reggae Pulse Generation.

Agnieszka Podolak-Machowska

Jestem biologiem, pracownikiem Uniwersytetu Rzeszowskiego. Lubię grać w tenisa, squasha, wspinać się, wędrować po górach i oczywiście biegać. Lubię aktywnie spędzać wolny czas, a z przyrodą i z bieganiem jestem związana od dziecka, w związku z czym cieszę się że mogę być częścią drużyny Dzikie Życie Run Team.

Mariusz Michalak

Bieganiem próbuję wyplątać się z uwikłania w cywilizację. Z wykształcenia geograf, z zamiłowania ornitolog, z zawodu ojciec na pełen etat. Poznaniak nieustannie tęskniący za wschodem od Suwalszczyzny i Podlasia przez Polesie aż po Puszczę Karpacką.

Piotr Pudzianowski

Kolejarz z zawodu. Dawniej alpinista (rekord powyżej 7000 m n.p.m), teraz ultramaratończyk, pasjonat dzikiego życia i survivalu :)

Tomasz Tatrzański

Lat 47, inicjator i organizator akcji "Czysty Wisłok" w Krośnie.

Bartosz Tomaszewski

Biegacz i triathlonista amator, kategoria (pół)ciężka, miłośnik dzikiej przyrody i gór.

Kornel Wojczuk

Sudecki góral w pierwszym pokoleniu, wegetarianin od 2004 roku, miłośnik aktywności wszelakiej w górach, w zależności od potrzeb pomieszkujący we Wrocławiu, bądź na południu w ukochanych Sudetach.