DZIKIE ŻYCIE Wydarzenie 07.11.2023

Miesięcznik Dzikie Życie poleca XIX Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023

Wizje-Natury-2023-kadr

Zapraszamy na XIX edycję Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury, który odbędzie się 18-19 listopada 2023 r. w Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego. Patronat medialny nad Festiwalem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

Miejsce: Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego, ul. Kazimierza Tetmajera 38, Izabelin C
Termin: 18-19.11.2023

Festiwal odbędzie się w wersji hybrydowej: stacjonarnej i online.

Wizje Natury to Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej organizowany przez Związek Polskich Fotografów Przyrody. Już od osiemnastu lat Festiwal łączy miłośników przyrody i fotografii przyrodniczej, umożliwiając podróż nie tylko w najdalsze, lecz także te zupełnie bliskie zakątki świata. W tym roku przypada jego dziewiętnasta edycja.

W ciągu dwóch dni swymi dokonaniami podzielą się wybitni fotografowie, zarówno z Polski jak i zagranicy, zdradzając tajniki swego warsztatu, dzieląc się fascynującymi opowieściami oraz doświadczeniem, zdobytym podczas obcowania z zaskakującym światem przyrody.

Nie zabraknie także emocjonujących zmagań konkursowych takich jak: rozstrzygnięcie Konkursu Pokazów Multimedialnych „Wizje Natury 2023”, konkursu Fotograf Roku 2023 ZPFP oraz otwartego konkursu fotograficznego pt. „Dzikie, piękne, polskie” edycja 2023.

Będzie można skorzystać z fachowych rad konsultantów, zapoznać się z najnowszymi ofertami drukarń dziełowych oraz firm produkujących sprzęt fotograficzny, akcesoria dla fotografów, ubrania maskujące, plecaki. Będzie można również nabyć rozmaite gadżety i literaturę przyrodniczą.

W najnowszym wydaniu Dzikiego Życia, które ukaże się 8 listopada, będzie można przeczytać rozmowę z Maciejem Pietrzakiem, dyrektorem festiwalu, członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody, o festiwalu Wizje Natury.

Wstęp na Festiwal jest bezpłatny.

Organizatorzy Festiwalu: Związek Polskich Fotografów Przyrody, Kampinoski Park Narodowy.

Wizje-Natury-2023-baner