DZIKIE ŻYCIE 04.12.2018

Miesięcznik Dzikie Życie poleca książkę Marty Alicji Trzeciak „Czy słonie dają klapsy? Fascynujące rodzicielstwo zwierząt”

trzeciak-czy-slonie-daja-klapsy

Ukazała się książka Marty Alicji Trzeciak „Czy słonie dają klapsy? Fascynujące rodzicielstwo zwierząt”, w której autorka odsłania kulisy niezwykłego świata zwierząt, przy okazji rozprawiając się z mitami na temat rodzicielstwa. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym:

  • czy zwierzęta karzą swoje dzieci,
  • czy matka jest z natury lepszym rodzicem niż ojciec,
  • czy płacz to próba zmanipulowania rodzica,
  • czy powinno się unikać noszenia dziecka na rękach, bo się „przyzwyczai”,

nie wahaj się ani chwili i sięgnij po „Czy słonie dają klapsy”.

Obserwowanie sposobów wychowania stosowanych przez zwierzęta nie tylko dostarcza rozmaitych informacji na temat poszczególnych gatunków, lecz także potrafi nam wiele powiedzieć o nas samych.

Oto skrząca się od ciekawostek książka o zwierzętach i ludziach, przy której nie raz się uśmiechniesz, a być może także zweryfikujesz pewne poglądy…

W najnowszym, grudniowo-styczniowym numerze Dzikiego Życia będzie można przeczytać wywiad z autorką „Zwierzęce rodzicielstwo jest fascynujące”.

Książkę można nabyć w Wydawnictwo Feeria Science wydawnictwofeeria.pl

Marta Alicja Trzeciak – dziennikarka naukowa i publicystka, z wykształcenia lekarz weterynarii. Fascynatka fizjologii środowiskowej oraz etologii. Prywatnie mama, zapalona rowerzystka i mól książkowy.


Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot korzysta z dotacji instytucjonalnej w ramach programu Demokracja w Działaniu.

 

 

 

 

 

 


Pracownia na YouTube