RunTeam 13.02.2017

Debiut na biegówkach Dzikie Życie RunTeam!

Krzysztof Próchniewicz reprezentował nasz team w narciarskim IX Biegu Podhalańskim im. Jana Pawła II, który odbył się w Nowym Targu. To debiut naszej ekipy na nartach biegowych.

Zawody odbywały się na kilku dystansach - 5, 15 i 20 km, łącznie udział wzięło prawie 650 zawodniczek i zawodników z kilku krajów, w tym liczna ekipa ze Słowacji.

Krzysztof Próchniewicz startował na dystansie 15 km - zajął 189 miejsce w czasie 1:25,12 w stawce 280 uczestników na tym dystansie. W swojej kategorii wiekowej 60+ zajął 35 miejsce.

Krzysztof biega również  bez nart ;) w jednym ze startów w zeszłym roku zajął 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że nasz team ma swoich reprezentantów również wśród sportów narciarskich.