DZIKIE ŻYCIE 12.12.2013

Miesięcznik Dzikie Życie na Wyspach Brytyjskich

panorama-polish-weekly-magazine-okladka-kadr.jpg

Od 12 grudnia 2013 r. wybrane artykuły i wywiady z miesięcznika Dzikie Życie będą się pojawiać w polskojęzycznym tygodniku „Panorama. Polish Weekly Magazine”, wydawanym w Wielkiej Brytanii w nakładzie 70 tys. egzemplarzy. Jako pierwszy przedruk redakcja „Panoramy” wybrała wywiad z Maciejem Muskatem z Greenpeace Polska z numeru listopadowego DŻ.

Co dwa tygodnie redakcja tygodnika „Panorama. Polish Weekly Magazine” będzie przedrukowywać wybrane przez siebie artykuły z zasobów miesięcznika Dzikie Życie. Teksty lub wywiady będą ukazywać się w unikatowej oprawie graficznej, często z nowymi zdjęciami.

Dla Dzikiego Życia to szansa na dotarcie do wielu tysięcy Polaków rozsianych na Wyspach Brytyjskich z informacjami o polskiej przyrodzie i problemach jej ochrony. Cieszymy się że nasz miesięcznik jest dostępny dla Polaków mieszkających za granicą

mówi Grzegorz Bożek, redaktor naczelny miesięcznika Dzikie Życie


Wywiad z Maciejem Muskatem pierwotnie opublikowany w miesięczniku Dzikie Życie już na łamach tygodnika „Panorama. Polish Weekly Magazine”
Wywiad z Maciejem Muskatem pierwotnie opublikowany w miesięczniku Dzikie Życie już na łamach tygodnika „Panorama. Polish Weekly Magazine”

„Panorama. Polish Weekly Magazine” jest polskim tygodnikiem wydawanym w Wielkiej Brytanii. Ukazuje się od sierpnia 2007 r. w nakładzie 70 tys. egzemplarzy. Tygodnik to przegląd najlepszych artykułów z prasy polskiej, wzbogacony o wiadomości, sport, rozrywkę i plotki, swoim charakterem przypominający znaną z krajowego podwórka „Angorę”. Tygodnik jest dostępny bezpłatnie na terenie Londynu oraz jako gazeta płatna poza Londynem w newsagentach, kioskach z prasą oraz w wybranych sklepach sieci ASDA na półkach z prasą oznaczonych „Local”.

Pod adresem internetowym tygodnika można również znaleźć w całości pliki e-wydań wszystkich numerów pisma.

Miesięcznik Dzikie Życie to jedyne pismo ekologiczne w Polsce, które odważnie, dociekliwie i bezkompromisowo prezentuje problem ochrony przyrody. Na łamach miesięcznika publikują wybitni naukowcy, przyrodnicy i autorytety świata kultury; przedstawiane są zagadnienia ekologiczne i istotne teksty dotyczące światopoglądu ekologicznego.

Miesięcznik można kupić w salonach Empik, Garmond Press oraz zamówić w naszym sklepie(pojedyncze egzemplarze i prenumerata). W wersji elektronicznej w serwisach: eGazety.pl, e-Kiosk.pl oraz na tabletach i smartfonach.