DZIKIE ŻYCIE 04.05.2017

Miesięcznik Dzikie Życie poleca „Atlas zwierząt” Justyny Kierat

atlas-zwierzat-okladka-kadr.jpg

Ukazał się „Atlas zwierząt” Justyny Kierat skierowany do dzieci. Patronat medialny nad jego wydaniem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

Atlas zawiera ręcznie wykonane rysunki zwierząt, jak również ręcznie wykonane opisy.

Skierowany jest do początkujących przyrodników. Zawiera podstawowe informacje przyrodnicze. Jest też trochę ciekawostek o zwierzętach, które żyją w Polsce, w tych mniej znanych np. stułbia, chruścik, wojsiłka. W Atlasie zaprezentowane są różne gatunki – od morskich ssaków, poprzez gady, płazy po bezkręgowce.

W 2016 roku ukazała się inna książeczka Justyny Kierat „Edukolorowanka o ptakach”, której wydaniu również patronował nasz miesięcznik.

Atlas można kupić TU.

W grudniowo-styczniowym numerze Miesięcznika Dzikie Życie ukazał się wywiad z Justyną Kierat „Ptaki są szczególnie wdzięcznym obiektem do rysowania”.

Justyna Kierat – biolog z wykształcenia, obecnie pracuje jako mellitolog, czyli bada pszczoły. Z zamiłowania jest ornitologiem i rysownikiem. Jej rysunki można znaleźć na blogach http://justynakierat.blogspot.com i http://justynakierat.wordpress.com oraz na facebookowym profilu Pod Kreską – Rysunki.

Książka ukazała się w wydawnictwie Pod Kreską kontakt na facebooku @podkresska.


Jedna ze stronic Atlasu
Jedna ze stronic Atlasu

Puszcza Białowieska