DZIKIE ŻYCIE 19.06.2018

Miesięcznik Dzikie Życie poleca film „Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety”

ziemia film

Na polskim rynku ukazał się film „Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety” (oryg. Earth: One Amazing Day, 2017). Patronat medialny nad wydaniem filmu w Polsce objął Miesięcznik Dzikie Życie.

Nowy dokumentalno-przyrodniczy film z popularnego cyklu BBC odsłania niezwykłe, cudowne miejsca, o których istnieniu często nie mamy pojęcia.

„Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety” to zapierająca dech w piersiach podróż przez kontynenty, oceany i przestworza – pokazane z perspektywy jednego niezwykłego dnia. To 24 godziny pokazane w jednym obrazie.

Dzięki nowoczesnym technologiom filmowania z bliska można zobaczyć świat, który niełatwo jest uchwycić. Wszystkie zwierzęta połączone są z planetą, którą nazywamy domem, ukształtowanym przez siły wprawiające ją w ruch.

Reżyseria Richard Dale, Lixin Fan, Peter Webber. Scenariusz: Frank Cottrell Boyce, Richard Dale, Geling Yan. Muzyka: Alex Heffes.

Narratorem filmu jest Robert Redford, Jackie Chan.

Film jest produkcją chińsko-brytyjską.


Fot. Materiały wydawcy
Fot. Materiały wydawcy

Patronat medialnym nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.


Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot korzysta z dotacji instytucjonalnej w ramach programu Demokracja w Działaniu.