DZIKIE ŻYCIE 21.11.2018

Konkurs rysunkowy z okazji 25-lecia Dzikiego Życia

dz-konkurs-rysunkowy-25lecie

Zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w konkursie rysunkowym z okazji 25-lecia istnienia Miesięcznika Dzikie Życie. Najlepsze prace zostaną nagrodzone oraz będą promować nasz miesięcznik.

Tematem konkursu jest szeroko rozumiane hasło „dzikie życie”, które przy okazji promuje miesięcznik.

Rysunki, wykonane dowolną techniką, prosimy zamieszczać w postaci fotokopii pod postem na fanpage Miesięcznika Dzikie Życie na Facebooku. Konkurs trwa od 20 listopada od godz. 19.00 do dnia 24 listopada do godz. 16.00. Szczegóły konkursu określa Regulamin konkursu.

Najlepsze prace zostaną wyróżnione 3 równorzędnymi nagrodami po 1 egz. książek i kolorowanek autorstwa Justyny Kierat:

Dwie z nich ukazały się pod patronatem medialnym naszego miesięcznika.

W jednym z numerów Miesięcznika Dzikie Życie ukazał się wywiad z Justyną Kierat „Ptaki są szczególnie wdzięcznym obiektem do rysowania”.

Miesięcznik Dzikie Życie powstał w czerwcu 1994 roku, od wakacji br. do czerwca 2019 roku, świętujemy 25 rok istnienia naszego czasopisma.

Dzikie Życie jako jedyne na polskim rynku podejmuje tematy z zakresu ochrony dzikiej przyrody, od prawnych przez interwencyjne do etyczno-filozoficznych.

Zapraszamy!


Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot korzysta z dotacji instytucjonalnej w ramach programu Demokracja w Działaniu.