DZIKIE ŻYCIE 19.11.2010

Mapa punktów sprzedaży Dzikiego Życia na stronie Pracowni

Od 19 listopada na stronie internetowej Pracowni dostępna jest mapa punktów sprzedaży Miesięcznika Dzikie Życie. Ponadto od numeru 11/2010 miesięcznik dostępny jest w 500 nowych punktach sprzedaży sieci Franpress.

By ułatwić zakup miesięcznika Dzikie Życie wszystkim zainteresowanym prezentujemy mapę z dokładną lokalizacją 356 punktów sprzedaży. Punkty sprzedaży będą aktualizowane wraz z pojawieniem się nowych numerów miesięcznika.

Mapa sprzedaży zawiera szczegółowy opis (miejscowość, ulica) gdzie można zakupić miesięcznik Dzikie Życie w sieci Ruch oraz sieci Empik. Mapa zawiera również miejsca gdzie Dzikie Życie można przeczytać np. wybrane biblioteki.

Zobacz gdzie możesz kupić Miesięcznik Dzikie Życie w okolicy Twego domu

Przypominamy, że tym samym miesięcznik Dzikie Życie jest dostępny obecnie w sprzedaży 1356 punktach sprzedaży na terenie całej Polski prawie u wszystkich większych dystrybutorów prasy – w sieci Empik, Ruch, Garmond Press i Franpress. Ponadto Dzikie Życie dostępne jest w postaci e-wydania za pośrednictwem e-Kiosk i eGazety oraz w prenumeracie.

Najnowszy numer Dzikiego Życia – numer 11 (197)/2010, poświęcony jest głównie stepom ukraińskim, zagrożeniom jakie ich dotykają, przyrodniczych wartości pozostałych resztek stepów. W numerze ponadto o ignorowaniu podstawowych zasad ocen oddziaływania na środowisko przy planowaniu inwestycji na Kicarzu, w Szrenicy i gminie Ujsoły, budowie największej tamy w Iranie oraz więzieniu tybetańskich ekologów.

Miesięcznik Dzikie Życie to jedyne pismo w Polsce, które poświęcone jest bezkompromisowej obronie dzikiej przyrody. Miesięcznik Dzikie Życie ukazuje się już od ponad 16 lat – wiele miejsca i uwagi poświęca ochronie naturalnych, nieprzekształconych obszarów przyrodniczych, stając się forum i trybuną osób, którym bliskie są ideały zachowania bioróżnorodności.

W każdym numerze możesz dowiedzieć się o:

  • najważniejszych problemach ekologicznych w kraju i na świecie
  • miejscach eksploatacji środowiska
  • poglądach intelektualistów i osób publicznych na problemy ochrony przyrody
  • filozoficznych aspektach ochrony przyrody
  • poczynaniach urzędników państwowych i służb ochrony przyrody

Przeczytaj więcej:

Redakcja Miesięcznika Dzikie Życie
ul. Jasna 17, 43-360 Bystra
tel. 33 817 14 68
e-mail: redakcja@pracownia.org.pl

Pracownia na YouTube