DZIKIE ŻYCIE

Jaki był 2021 rok w „Dzikim Życiu”

Miesięcznik Dzikie Życie

27 rok istnienia naszego miesięcznika za nami. W 2021 roku ukazało się 10 regularnych wydań Dzikiego Życia, w których znalazło się 174 tekstów, w tym 14 wywiadów i 54 felietony.

Wszystkie numery powstały dzięki zaangażowaniu 130 osób, które wsparły miesięcznik swoimi tekstami, realizacją wywiadów, rysunkami, fotografiami, pracą redakcyjną.

Wśród tematów, które szczególnie obecne były w tym roku na łamach DŻ warto wyróżnić tematy nawiązujące do: energetyki i energii atomowej; reformy gospodarki leśnej; nagonki na wilki; dzikiego pływania; ochrony Łyśca w Świętokrzyskim Parku Narodowym; projektowanego Turnickiego Parku Narodowego; energetyki gazowej; ochrony Puszczy Białowieskiej.

Prowadziliśmy też nasz serwis dzikiezycie.pl oraz aktywnie komentowaliśmy bieżące tematy na naszym Facebooku i Twitterze.

W minionym roku nasz miesięcznik patronował26 książkom, płytom muzycznym, festiwalom i spotkaniom Klubu Myśli Ekologicznej. Aktywnie działał Dzikie Życie RunTeam, uczestnicząc w 54 zawodach biegowych.

W 2021 roku o 5% wzrosła liczba prenumerat wydań papierowych w stosunku do roku 2020. Cieszy nas kolejny rok wzrostu czytelnictwa.

Dziękujemy za każde wsparcie udzielone naszemu miesięcznikowi.

Zostańcie z nami w kontakcie!

Wszystkiego dzikiego!

Grzegorz Bożek, redaktor naczelny
redakcja@pracownia.org.pl, tel. 665 831 257 

Jesteśmy otwarci na współpracę.