RunTeam 19.11.2018

100-lecie odzyskania niepodległości wybiegane

bieg-niepodleglosci-2018-krosno

Wystartowaliśmy w 7 biegach w ramach zawodów organizowanych z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Biegaliśmy w Szczytnie, Widaczu, Krośnie, Kraśniku, Poznaniu, Białym Kościele i Odrzykoniu.

7 listopada w Szczycieńskim Biegu Niepodległości na dystansie 5,2 km wystartował Jan Połowianiuk, który zajął 133 miejsce w czasie 26:05 na 261 osób sklasyfikowanych.

10 listopada w Widaczu koło Krosna w IV Widackim Biegu Niepodległości na dystansie 7,7 km wystartowali: Sylwia Karaś 61 miejsce w czasie 38:03 (2 miejsce w swojej kategorii wiekowej), 76 m. Wisław Kozioł i 77 m. Grzegorz Bożek, obaj w czasie 40:09 na 113 osób sklasyfikowanych.

11 listopada wystartowaliśmy w XXII Biegu Niepodległości w Krośnie. Na dystansie 7 km pobiegliśmy w aż 8-osobowym składzie (co jest naszym rekordem w jednych zawodach). Nasze miejsca i czasy kolejno:
- Anna Hejnar 467 m., 39:01
- Ewelina Wacławska 502 m., 40:46 w stawce 615 osób.

11 listopada w IX Sztafecie Niepodległości w Kraśniku reprezentował nas Michał Zieliński.

11 listopada w Poznaniu w Biegu 100-lecia na 10 km reprezentowali nas Marcin Foks - 4001 miejsce w stawce aż 22.543 osób w czasie 48:56 oraz Anna Połowianiuk - 16.990 miejsce w czasie 1:04:04.

Krzysztof Próchniewicz na najwyższym stopniu podium.

11 listopada w Białym Kościele koło Krakowa w VII Niepodległościowej Jedenastce Krzysztof Próchniewicz na dystansie 11 km zajął 74 miejsce na 491 osób w czasie 52:19, zaś w swojej kategorii wiekowej M60 zwyciężył. Gratulujemy!

18 listopada w Odrzykoniu koło Krosna w Biegu Niepodległości reprezentowała nas Anna Hajnar. W biegu na dystansie 5 km zajęła 88 miejsce w czasie 26:26 w stawce 125 osób.