RunTeam 11.03.2019

Biegamy, trenujemy, startujemy - jest moc!

run-for-air-2019

Luty i początek marca to najlepszy czas na szlifowanie formy na cały sezon, ale też i czas pierwszych startów. Przez ostatnie kilka tygodni byliśmy widoczni w wielu miejscach. To przegląd naszych ostatnich startów.

10 lutego Krzysztof Próchniewicz reprezentował nas w narciarstwie klasycznym podczas zawodów X Bieg Podhalański im. Jana Pawła II w Nowym Targu. Na trasie 15 kilometrów zajął 322 miejsce w czasie 1:30:23 w stawce prawie 400 osób. To był treningowy, luźny start, czysta przyjemność pokonywania śnieżnej trasy.

Medal z 39 Półmaratonu Wiązowskiego

16 lutego Karol Flejmer wystartował w Bad Sombernheim (Niemcy) w charytatywnym biegu na rzecz walki ze stwardnieniem zanikowym bocznym.

23 lutego Daniel Koziński reprezentował nas w trailowym półmaratonie Northumberland (Wielka Brytania) zajmując 180 miejsce w stawce 322 osób w czasie 2:15:24. Trasa biegu wiodła m.in. wybrzeżem, po plaży.

23 lutego Dariusz Czechowicz wystartował w trudnym ultra Transgrancanaria (Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania) na dystansie 65 km. Niestety nie udało mu się ukończyć zawodów. Wierzymy, że kolejnym razem trasa będzie łaskawsza.

24 lutego w 39 Półmaratonie Wiązowskim wystartował Michał Zieliński. Na asfaltowej trasie wśród 1910 sklasyfikowanych osób zajął 1066 miejsce w czasie 1:49:52.

24 lutego w VI Dadajowym Biegu Morsa o Puchar Burmistrza Biskupca wystartował Jan Połowianiuk. Dystans 10 kilometrów pokonał w czasie 54:18 i zajął 114 miejsce w stawce 159 osób.

Przed startem w Leśne Run Warmia

3 marca Jan Połowianiuk wystartował w RunFor Air I Szczycieńskim biegu po czyste powietrze. Na trasie prawie 5 kilometrów część zawodników pokonywała ją w maskach antysmogowych. To kolejny bieg, w którym mieliśmy okazję podkreślać jak wielkim problemem jest niska emisja - zobacz na nasz bieg przeciwko smogowi.

9 marca Michał Zieliński wystartował w zawodach Harkorowa Kumowa w Kumowej Dolinie koło Chełma. Na trailowej trasie 30 kilometrów, którą pokonał w czasie 3:46:38, zajmując 54 miejsce w stawce 64 sklasyfikowanych osób.

10 marca w zawodach trailowych Leśne Run Warmia w miejscowości Ruś na dystansie 5 kilometrów wystartowali Marcin Foks, 10 miejsce, czas 26:23; Jan Połowianiuk, 14 miejsce, czas 28:01; Anna Połowianiuk, 27 miejsce, czas 34:31 w stawce 37 osób. Każda osoba z naszej ekipy zajęła 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

10 marca Krzysztof Próchniewicz wystartował w XI Eko Biegu ku Rogatemu Ranczu w miejscowości Skała Kmity koło Krakowa. Na trasie 8,1 km zajął 77 miejsce w stawce 240 osób, trasę pokonując w czasie 44:56. To już trzeci start Krzysztofa w naszych barwach w tych zawodach.

Gratulacje dla wszystkich startujących w tych zawodach.

Krzysztof Próchniewicz na trasie. Fot. Maratony Polskie

Ponadto wiele osób z naszego teamu przygotowuje się do swoich startów, które zaplanowane są na cieplejsze miesiące tego roku. Jak zawsze o wielu szczegółach najszybciej będziemy informować na naszym teamowym Facebooku.

Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot korzysta z dotacji instytucjonalnej w ramach programu Demokracja w Działaniu.