RunTeam 17.09.2019

Intensywny biegowo koniec lata

jakub-sollich-onkobieg-2019

Biegamy, startujemy. Na początku było nas widać m.in. w Braniewie, Warszawie, Dolinie Będkowskiej, Babiej Górze, w Czarnorzekach. Czasem udaje się naszym zawodnikom stanąć na podium.

Już w większości w nowych barwach, czyli nowych koszulkach, które pięknie prezentują się w dwóch wersjach - białej i ciemnej, kolejno pojawialiśmy się:

• 31 sierpnia w 7 Nocnym Półmaratonie Praskim w Warszawie reprezentował nas Michał Zieliński. W stawce 6466 osób zajął 2440 miejsce w czasie 1:51:58.
  • 1 września IV Braniewski Bieg Hozjusza w Braniewie. Reprezentował nas Jan Połowianiuk, który na dystansie 5 km, zajął 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej.
  • 8 września w 12 Onkobiegu Razem po zdrowie w Warszawie reprezentował nas Jakub Sollich (widoczny na zdjęciu z koleżanką). Bieg poprowadzony był Centrum Onkologii na trasie wynoszącej ok. 1560 m, aby pomóc osobom walczącym z nowotworami, w ciągu 60 minut Jakub pokonał 8 pętli, zaś  koleżanka Alicja 5. Pokonane okrążenia zwiększały pulę kwotę wsparcia od sponsorów.
  • 14 września w 8 Memoriale Wojtka Kozuba na Babią Górę z Krowiarek i z powrotem, na trasie 13 km wystartował Wojciech Jeziorczak, trasę pokonał w czasie 1:39:00.
  • 14 września w IV Korczyńskim Biegu i Nordic Walking "Do Prządek" z Korczyny do Czarnorzek na trasie 4,6 km wystartowali: Wiesław Kozioł 58 miejsce w czasie 29:32 oraz Anna Hejnar 60 miejsce w stawce 76 osób. Wiesław zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej 60+.
  • 15 września w XIII EkoBiegu po Dolinie Będkowskiej, już po raz kolejny reprezentował nas Krzysztof Próchniewicz. W stawce 139 osób, na trasie 6 km, zajął 43 miejsce w czasie 31:10.

Wszystkim gratulujemy!

IV Korczyńskim Biegu i Nordic Walking "Do Prządek" - dwóch najlepszych zawodników biegu unoszących się nad ziemią. W tle zamek Kamieniec, znany w "Zemsty" Aleksandra Fredry, a za nim Beskid Niski. Fot. Grzegorz Bożek