RunTeam 18.09.2016

Ścieżka Grochmala łaskawa - kolejne podium

I Korczyński bieg i nordic walking do Prządek ścieżką prof. Stanisława Grochmala, który odbył się 17 września, zakończył się sukcesem naszych dziewczyn. Sylwia Karaś i Anna Hejnar stanęły na podium.

5 kilometrowa trasa wiodła z Korczyny, ścieżką prof. Grochmala, obok zamku Kamieniec, aż do domu ludowego w Czarnorzekach niedaleko Prządek. Praktycznie cały czas pod górę.

W biegu wystartowały nasze dwie zawodniczki - Sylwia Karaś zajęła 3 miejsce wśród kobiet z czasem 28,19, zaś Anna Hejnar 4 miejsce w czasie 29,43. W generalnej klasyfikacji były odpowiednio 21 i 26 na 42 osoby sklasyfikowane.

Ponadto Sylwia zajęła 1 miejsce wśród kobiet mieszkających w gminie Korczyna, zaś Anna Hejnar 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej.