RunTeam 14.11.2016

Niepodległościowo na podium

Wystartowaliśmy w zawodach organizowanych z okazji Święta Niepodległości. W Widaczu i Krośnie nasi zawodnicy stanęli na podium.

6 listopada dwie osoby z naszego teamu startowały w II Widackim Biegu Niepodległości. Trasa 7,7 km, częściowo asfaltem, częściowo trailowa, niewielkie przewyższenia.
Sylwia Karaś zajęła 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej (18-30) czas 39,14 (open 73 m.)
Wiesław Kozioł zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej (+61) czas 39,19 (open 76 m.)

11 listopada podczas XX Biegu Niepodległości (7 km) oraz III Krośnieńskich Zawodach Nordic Walking (5 km) wystartowaliśmy w 6 osób. W biegu, na 533 osób sklasyfikowanych, zajęliśmy miejsca: