RunTeam 05.03.2017

Zimowy Janosik z naszym udziałem

Piotr Pudzianowski 26 lutego reprezentował nasz team w biegu "Bedzies Kwicoł", który odbył się w ramach zawodów Zimowy Janosik ze startem i metą w Niedzicy.

Zimowy Janosik jest organizowany przez Fundację Na Ratunek. W zimowej edycji ma trzy trasy: 48 km "Bedzies Kwicoł", 20 km "Zawiany Pyzdra" i 10 km "Kierpce Maryny".

Piotr Pudzianowski pobiegł w naszych barwach na najdłuższym 48 kilometrowym dystansie - pokonał go w czasie 6:47,44, zajął 284 miejsce wśród 346 osób, które ukończyły zawody.

Relacja Piotra: "Pogoda bardzo dobra jak na bieg. Ani za zimno, ani za ciepło (jak na koniec lutego), bez opadów, bez silnego wiatru. Organizacja wzorcowa, atmosfera bardzo pozytywna. Podejście organizatorów wraz z nastawieniem biegaczy wytworzyło falę endorfin i dobrego humoru. Startowałem w biegu na 48 km. Trasa piękna - widoki na Tatry Wysokie i Pieniny. O swoich osiągnięciach dyplomatycznie nie wspomnę, bo nie ma się czym chwalić, ale bieg ukończyłem. Start spod zamku w Niedzicy, meta na terenie ZEW Niedzica (Zespół Elektrowni Wodnych). Zakończenie imprezy odbywało się w hali maszyn elektrowni, w niesamowitej industrialnej atmosferze. Stałem się wiernym fanem biegów organizowanych przez Fundację Na Ratunek. Przede mną Ultra Roztocze 140 km w maju i Ultrajanosik 100 km we wrześniu. Polecam wszystkim te imprezy!".

Gratulujemy Piotrowi biegu i liczymy na relacje z kolejnych zawodów.