DZIKIE ŻYCIE 23.04.2021

Miesięcznik Dzikie Życie poleca książkę Joanny Kowalczyk-Bednarczyk „Mały Jelonek”

maly-jelonek

Ukazała się książka Joanny Kowalczyk-Bednarczyk „Mały Jelonek”, która zawiera opowiadanie dla dzieci o życiu małego jelonka. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

To kolejna książeczka Joanny Kowalczyk-Bednarczyk , po wydanej w lutym książeczki „Mały Wilczek”, której również patronowaliśmy.

Po co jeleniowi poroże? Kiedy się pojawia na głowie? Dlaczego na jakiś czas znika? „Mały Jelonek” to historia o dorastaniu, o jednym z ważniejszych i ciekawszych momentów w życiu każdego jelenia. Poznaj opowieść o tym pięknym zwierzęciu naszych lasów. Książeczka ilustrowana, przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat.

Książeczka Joanny Kowalczyk-Bednarczyk ilustrowana jest przez Paulinę Nachman, absolwentkę Wydziału Grafiki na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.

Książkę można nabyć w wydawnictwie Studio Koloru

Joanna Kowalczyk-Bednarczyk – absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, biolog, dr n. med. Autorka bloga Bieganizm, pasjonatka natury, gór, kuchni roślinnej. Mama i żona. Zawodowo organizuje biegi, warsztaty dla kobiet oraz wilcze tropienia, wszystko po to, by przybliżać ludzi do natury. Zaczęła pisać dla najmłodszych, bo uważa, że uwrażliwienie dzieci na naturę wpłynie na ich dorosłość.