DZIKIE ŻYCIE 14.02.2019

Łemkowyna Winter Trail z patronatem Miesięcznika Dzikie Życie

lwt-2019-674x440

23 lutego 2019 r. w Beskidzie Niskim odbędzie się zimowa odsłona górskiego biegu Łemkowyna Ultra Trail. Trasa Łemkowyna Winter Trail poprowadzona jest w okolicach Iwonicza-Zdroju.

To pierwsza zimowa edycja zawodów organizowanych od kilku lat w październiku. Zawody zimowe odbędą się na 2 dystansach – 41 i 15 km. Dłuższa trasa zawodów wiedzie przez Przymiarki, Rymanów-Zdrój i górę Cergową. Trasa krótsza eksploruje tereny pomiędzy dwoma uzdrowiskami: Iwoniczem-Zdrojem a Rymanowem-Zdrojem. Start i meta w Iwoniczu-Zdroju. W obu biegach weźmie udział 470 osób.

Więcej o zawodach na: ultralemkowyna.pl/lemkowyna-winter-trail

W jesiennych edycjach, którym patronował Miesięcznik Dzikie Życie, nasz team startował już 3 razy, zobaczcie jak nam poszło:

Zapraszamy do przyłączenia się do naszego teamu oraz startowania w naszych barwach na różnego rodzaju zawodach biegowych facebook.com/DzikieZycie.RunTeam.

Polecamy rozmowę z organizatorami zawodów opublikowaną w Dzikim Życiu w 2016 roku „Wyjątkowy bieg w wyjątkowych górach”.

Grzbiet Cergowej, styczeń 2019 r. Fot. Grzegorz Bożek
Grzbiet Cergowej, styczeń 2019 r. Fot. Grzegorz Bożek

Wspomnienie jesiennego Beskidu Niskiego z 2018 roku:

Patronat medialnym nad zawodami Łemkowyna Winter Trail i Łemkowyna Ultra Trail Miesięcznik Dzikie Życie objął już po raz czwarty.


Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot korzysta z dotacji instytucjonalnej w ramach programu Demokracja w Działaniu.