DZIKIE ŻYCIE 26.04.2019

Miesięcznik Dzikie Życie poleca udział w 10 Biegu Wegańskim

bieg-weganski-2019-maj

19 maja 2019 r. w Warszawie odbędzie się 10 Bieg Wegański. Patronat medialny nad wydarzeniem już po raz szósty objął Miesięcznik Dzikie Życie.

W ramach wydarzenia 19 maja:

  • 3 dystanse: 5, 10 i 21 km.
  • 4 dystanse Biegu Dzieci podzielone według wieku.
  • Rodzinny Bieg po Zdrowie na dystansie ok. 2,5 km.

Zapisy on-line

Miejsce: Warszawa, leśnymi ścieżkami tuż nad Wisłą na Żoliborzu.

Bieg poprzedzi wspólne sprzątanie nadwiślańskich ścieżek w ramach akcji Zabiegam o czystą Polskę „Sprzątanie w biegu” – 11 maja, godz. o 10:00 na łące obok Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Bieg Wegański jest skierowany do wszystkich zainteresowanych przygodą z bieganiem lub/ i zmianą nawyków żywieniowych – dla zdrowia, dla zwierząt i dla planety. Wydarzenie promuje pożądane postawy społeczne: empatię, szacunek do zwierząt, ekologię, profilaktykę chorób cywilizacyjnych i zdrowe nawyki żywieniowe.

Polecamy rozmowę z organizatorką zawodów Violettą Domaradzką „Chcemy wykreować modę na odpowiedzialność za środowisko”, (Dzikie Życie, nr 7-8/2016).

W 10 Biegu Wegańskim wystartują ludzie z naszego zespołu Dzikie Życie RunTeam, byliśmy obecni w pięciu poprzednich edycjach – 5, 6, 7, 8, 9 Biegu Wegańskim.

Fanpage Biegu Wegańskiego: facebook.com/bieg.weganski/

Wydarzenie na Facebooku: facebook.com/events/157252318225534/

Zapraszamy do przyłączenia się do naszego teamu oraz startowania w naszych barwach na różnego rodzaju zawodach biegowych dzikiezycie.pl/run-team.

Patronat medialnym nad 10 Biegiem Wegańskim objął Miesięcznik Dzikie Życie.


Bieg Wegański odbywa się w centrum Warszawy, bardzo blisko Wisły. Fot. Łukasz Buszka

Bieganie blisko natury. Fot. Łukasz Buszka
Bieg Wegański odbywa się w centrum Warszawy, bardzo blisko Wisły. Fot. Łukasz Buszka Bieganie blisko natury. Fot. Łukasz Buszka

Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot korzysta z dotacji instytucjonalnej w ramach programu Demokracja w Działaniu.

 

 

 

 

 

 


Pomóż nam chronić przyrodę

Deklaracje podatkowe

Przekaż 1,5%

Wesprzyj nasze działania przekazując 1,5% swojego podatku. Pobierz bezpłatny, bezpieczny program do rocznego rozliczenia podatkowego PIT.

Łemkowyna Ultra Trail 2016