Miesięcznik Dzikie Życie

Miesięcznik Dzikie Życie poleca książkę Łukasza Łuczaja „Seks w wielkim lesie. Botaniczny przewodnik dla kochanków na łonie przyrody”

DODANE: 15-11-2020

luczaj-seks-w-wielkim-lesie

Ukazała się książka Łukasza Łuczaja „Seks w wielkim lesie. Botaniczny przewodnik dla kochanków na łonie przyrody” będąca esejem, jak i praktycznym poradnikiem o seksie w naturze. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

„Seks w wielkim lesie” jest książką na temat uprawiania seksu w naturze. To zarówno praktyczny poradnik, jak i esej odwołujący się do sztuki i etnografii, a także własnych (być może prawdziwych) doświadczeń autora. W książce sporo języka naukowca, literatury, humoru i ironii. Autor mówi o legalności seksu na łonie przyrody i o jego pięknie. Czytelnik i czytelniczka dowiedzą się do jakiego lasu najlepiej zabrać ukochaną/ego, jak położyć ją/jego na omszałej kłodzie drewna oraz jakie owady czyhają na uprawiających miłość w Puszczy Białowieskiej. To literacka pochwała seksu radosnego, pozytywnego i naturalnego.

Kup książkę

Wydawcą książki jest korporacja ha!art.

Polecamy rozmowy w Łukaszem Łuczajem, które publikowane były w „Dzikim Życiu”:

Łukasz Łuczaj jest biologiem, wizjonerem i innowatorem, pracuje jako profesor na Uniwersytecie Rzeszowskim. Od wielu lat mieszka na Pogórzu Dynowskim i stamtąd wprowadza do Polski nowe trendy: jedzenia owadów („Podręcznik robakożercy”, 2005), spożywania dzikich chwastów („Dzikie rośliny jadalne Polski”, 2002; „Dzika kuchnia”, 2012) oraz zakładania łąk kwietnych. Jego obsesją jest eksploracja pojęcia naturalności i dzikości (poświęcił temu książkę „W dziką stronę”, 2010). Interesuje go, jak człowiek XXI wieku ze smartfonem w ręce może wrócić do natury, co to jest naturalna kuchnia, naturalny seks, naturalne życie. W swoich dziełach często odwołuje się do wiedzy etnograficznej, zarówno z dalekich tropików, jak i z naszego podwórka. Często czerpie ją z własnych doświadczeń badawczych, m.in. z Chin, Laosu czy Dalmacji. Więcej informacji na stronie autorskiej lukaszluczaj.pl. Od wielu lat pisuje do Miesięcznika Dzikie Życie.

Obrazek