DZIKIE ŻYCIE 21.11.2023

Miesięcznik Dzikie Życie poleca książkę Joanny Kowalczyk-Bednarczyk „Mały Łoś”

Maly-los-Kowalczyk-Bednarczyk-1200x800

Ukazała się książeczka Joanny Kowalczyk-Bednarczyk „Mały Łoś”, która zawiera opowiadanie o życiu i przygodach małego łosia. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

To już czwarta książeczka Joanny Kowalczyk-Bednarczyk, po wydanych w latach 2021-2022 książeczkach: „Mały Wilczek”, „Mały Jelonek”, „Mały Ryś”, „Mały Bóbr”, których wydaniu również patronowaliśmy.

Cała seria książeczek Joanny Kowalczyk-Bednarczyk, wszystkim patronowaliśmy.
Cała seria książeczek Joanny Kowalczyk-Bednarczyk, wszystkim patronowaliśmy.

Mały Łoś właśnie się urodził. Wkrótce przekona się, że pierwszy rok pod czujnym okiem troskliwej mamy będzie najważniejszym w całym jego życiu. Wiosna, lato, jesień i zima to czas poznawania otaczającego go świata. Cztery pory roku przyniosą Małemu Łosiowi wiele doznań, które nauczą go, jak radzić sobie w życiu. Jaką lekcję wyniesie ze spotkania z człowiekiem?

Książeczka ilustrowana, przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat.

Książeczka Joanny Kowalczyk-Bednarczyk ilustrowana jest przez Paulinę Nachman, absolwentkę Wydziału Grafiki na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.

Książkę można nabyć w wydawnictwie Studio Koloru

Okładka książki „Mały Łoś”
Okładka książki „Mały Łoś”

Dostępne są również wszystkie cztery poprzednie: „Mały Wilczek”, „Mały Jelonek”, „Mały Ryś”, „Mały Bóbr”.

Joanna Kowalczyk-Bednarczyk – absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, biolog, dr n. med. Autorka bloga Bieganizm, pasjonatka natury, gór, kuchni roślinnej. Mama i żona. Zawodowo organizuje biegi, warsztaty dla kobiet oraz wyprawy do lasu, wszystko po to, by przybliżać ludzi do natury. Zaczęła pisać dla najmłodszych, bo uważa, że uwrażliwienie dzieci na naturę wpłynie na ich dorosłość.