DZIKIE ŻYCIE 19.05.2020

Miesięcznik Dzikie Życie poleca książkę Roberta Bałdygi i Marka Pióro „Ptaki doliny Biebrzy i Narwi”

ptaki-doliny-biebrzy-i-narwii

Ukazała się książka Roberta Bałdygi i Marka Pióro „Ptaki doliny Biebrzy i Narwi”. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

Ornitolodzy i pasjonaci przyrody wiedzą doskonale, że są w Polsce setki miejsc, w których można obserwować ptaki. Ale wiedzą także, że wśród nich są miejsca kultowe, wyjątkowe nie tylko w skali Polski, ale i Europy, bez których trudno sobie wyobrazić ptasi świat… Do takich miejsc z całą pewnością należą doliny Biebrzy i Narwi – dwóch przepięknych rzek północno-wschodniej Polski, nad brzegi których co roku ciągną miliony ptaków.

„Ptaki doliny Biebrzy i Narwi” – magiczna opowieść Roberta Bałdygi i Marka Pióro to książka, w której znalazły się opisy i przepiękne kolorowe fotografie prawie setki rozmaitych gatunków ptaków, jakie zaobserwować można nad Biebrzą i nad Narwią.

Książka przeznaczona jest zarówno do czytania, oglądania, jak i słuchania! Wystarczy za pomocą smartfona zeskanować zamieszczone w książce QR kody, by przenieść się w świat ptasich głosów i dźwięków.

Książkę można kupić u Wydawcy

Robert Bałdyga (ur. 1969 r.), mieszka i pracuje w Łomży. Miłośnik przyrody i fotografii, której poświęca większość wolnego czasu. Od ponad 25 lat obserwuje i amatorsko fotografuje dziką przyrodę oraz krajobrazy w dolinie rzek Biebrzy i Narwi.

Marek Pióro (ur. 1961 r.), popularyzator wiedzy o ptakach, ambasador Rzeczpospolitej Ptasiej, autor bloga ornitologicznego „Plamka mazurka” (plamkamazurka.pl) i dwóch książek popularyzujących wiedzę ornitologiczną: „Kalendarz ptaków. Opowieści o ptasim życiu i zwyczajach na cały rok” i „Plamka mazurka”.

Wydawnictwo Paśny Buriat
pasnyburiat.pl, e-mail: pasny.buriat@gmail.com

Deklaracje podatkowe

Przekaż 1,5%

Wesprzyj nasze działania przekazując 1,5% swojego podatku. Pobierz bezpłatny, bezpieczny program do rocznego rozliczenia podatkowego PIT.