DZIKIE ŻYCIE 24.11.2023

Zamów prenumeratę Dzikiego Życia i wybierz sobie prezent

DZ-prezent-2020-11-dz-kadr

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty – zamówcie prenumeratę Dzikiego Życia wraz z prezentem. Mamy dla Was kilkadziesiąt różnych prezentów.

Aby móc skorzystać z naszej oferty konieczne jest zamówienie minimum rocznej prenumeraty Dzikiego Życia w wersji papierowej, epub lub mobi oraz wskazanie w zamówieniu na jeden wybrany prezent. Jako, że niektórych prezentów jest ograniczona liczba (od 1 do kilku egz.) – decydująca będzie kolejność zamówień oraz dokonania opłaty za zamówienie (zarezerwowany prezent będzie czekał na realizację przelewu maksymalnie do pierwszego dnia roboczego po dniu wykonania zamówienia sklepowego). Razem mamy 76 różnych prezentów.

Sugerujemy wskazanie drugiego wyboru prezentu, w razie gdy pierwszy został już zamówiony przez kogoś wcześniej.

Oferta będzie dostępna do 20 grudnia 2023 r. lub wyczerpania się zapasów. Te prezenty, które zostaną już wykorzystane – będą na bieżąco oznaczane na liście.

ZAMÓW PRENUMERATĘ

(w treści zamówienia nie zapomnij dopisać prezentu)

W razie pytań możecie pisać redakcja@pracownia.org.pl.

Wśród prezentów znajdziecie również te książki, którym patronował nasz miesięcznik. Kliknijcie i poczytajcie o nich:

Już niedostępne:

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Dzikie-ksiazki-prenumerata-prezent

Miesięcznik Dzikie Życie ma już ponad 29 lat. Dzikie Życie jako jedyne na polskim rynku podejmuje tematy z zakresu ochrony dzikiej przyrody, od prawnych przez interwencyjne do etyczno-filozoficznych.

DZ-29-twitter-dz_tlo

Grzegorz Bożek z Miesięcznika Dzikie Życie dla podcastu Praca Przyrodnika